Muzeji, visā Latvijā

Drukāt

Lieliska dāvana, SIA

Bērzaunes 7, Rīga, LV-1039
Dāvanas, dāvanu serviss, kuponi, suvenīri, dāvanu karte, oriģinālas dāvanas, dāvanas vīrietim, dāvanas sievietei, dāvanas bērniem, dāvanas kāzu jubilejā, dāvanas ģimenei, top akcijas, idejas dāvanām, aktīvā atpūta, SPA un masāžas, lidojumi un lēcieni, ūdens piedzīvojumi, skaistumkopšana, jautras dāvanas, gardēžiem, atpūta ārzemēs,

Līvānu novada pašvaldība

Rīgas 77, Līvāni, Līvānu n., LV-5316
Līvāni - atslēga Latgales vārtos! Pašvaldības. Līvānu pašvaldība. Līvānu stikls. Līvānu stikla muzejs. Līvānu amatnieki. Latgales mākslas un amatniecības centrs.

Mēbeļu restaurācija, mēbeļu restaurācijas darbnīca, Intarsija

Mēbeļu restaurācijas darbnīca
Lepšas, "Lepšukalni", Rundāles p., Bauskas n., LV-3901
Galdnieku darbi, mēbeļu restaurācija, muzejisku mēbeļu vērtēšana. Kvalitatīva restaurācija, restauratori. Autentisku darba metožu izmantošana, AUGSTA KVALITĀTE. Sertificēti restauratori, konsultācija. Kultūras pieminekļu restaurācija. Apzeltīšana, zeltīšana, gleznu rāmju zeltīšana, pīšana, krēslu pīšana, rotanga pīšana, rotanga

Latvijas Samariešu apvienība, biedrība, Sociālās aprūpes centrs Pārdaugava

Garozes 15, Rīga, LV-1004
Apraksts: Sociālās aprūpes centrs “Pārdaugava” ir mājas pensijas vecuma cilvēkiem un personām ar invaliditāti (izņemot neredzīgus cilvēkus un cilvēkus ar smagiem garīga rakstura traucējumiem), kuri vecuma vai veselības stāvokļa dēļ vairs nespēj sevi aprūpēt. Centra iemītnieku dzīvojamās telpas ir iekārtotas atbilstoši viņu vajadzībām. Viņu rīcībā ir tehniskie palīglīdzekļi, ir nodrošināta diennakts uzraudzība, personīgā un medicīniskā aprūpe. Lai uzlabotu iemītnieku labsajūtu un emocionālo komfortu, tiek piedāvātas dažādas brīvā laika pavadīšanas iespējas, ņemot vērā viņu intereses un vajadzības. Centrā rit aktīva sabiedriskā un kultūras dzīve, ir izveidojusies cieša sadarbība ar dažādām konfesijām, teātriem, muzejiem, jauniešu centriem un bērnudārzu.

Madonas novada Tūrisma informācijas centrs

Skolas 10a, Madona, Madonas n., LV-4801
Apraksts: Madonas novadā aizraujoši laiku iespējams pavadīt jebkurā gadalaikā. Tev ir dažādas izvēles iespējas - Tu vari kļūt par dalībnieku vai aculiecinieku dažādos sportiskos notikumos, Tu vari ļauties mākslas un mūzikas baudīšanai, Tu vari doties izzinošās un izklaidējošās ekskursijās dabā, Tu vari iepazīties ar Madonas novada uzņēmējiem - gan ražojošiem, gan tiem, kas uzņem savās saimniecībās tūristus, Tu vari atbalstīt tos tradicionālajos tirdziņos, Tu vari nenogurstoši svinēt svētkus un piedalīties dažnedažādos festivālos. Ienāc www.visitmadona.lv
ZL.LV iesaka

Madonas novada pašvaldība, Sarkaņu pagasta pārvalde

Biksēre, "Biksēre", Sarkaņu p., Madonas n., LV-4870
Apraksts: Sarkaņu pagasts ir viena no Madonas novada administratīvajām teritorijām tā vidienē. Robežojas ar sava novada Madonas pilsētu un Dzelzavas, Aronas un Praulienas pagastiem, Lubānas novada Indrānu pagastu un Cesvaines novada Cesvaines pagastu. "Īvānu Velnakmens" – dižakmens. Etnogrāfijas un sadzīves priekšmetu krātuve Sarkaņos. Sarkaņu novadā pieejamas dažādas atrakcijas un apskates vietas, kā piemēram Senlietu muzejs "Biksēres klēts", parks ar brīvdabas skulptūrām, skatu panorāma, iespējamas arī ekskursijas ar gidu, dažādu muzeju apskate, un brīvdabas vietas atpūtai svaigā gaisā.
ZL.LV iesaka

Madonas novada pašvaldība, Dzelzavas pagasta pārvalde

Dzelzava, Kļavu 4, Dzelzavas p., Madonas n., LV-4873
Apraksts: Dzezlavas pagasta pašvaldība atbild par pagasta un tā iedzīvotāju labklājību un interesēm, kas tiek paveikts ar pašvaldības iestāžu palīdzību. Dzezlavas pagastā atrodas vairāki objekti kas ir apskates vērti- Dzelzavas pils apbūve ar parku, brīvdabas estrādi, pieminekli “Par tēvu zemi kritušiem” parkā, izveidota pils “Rūķu taka” un ozolu aleja, Doku Ata muzejs “Mucenieki” un citi brīnišķīgi apskates punkti. Mūsu skaistajā pagastā atradīsiet arī Bakana ezeru ar ezera mītni tā ZA daļā, kas ir vienreizēja vieta, kur pavadīt saulainas dienas un vakarus. Pašvaldība arī organizē dažādus pasākumus mūsu iedzīvotājiem un ciemiņiem.

Villa Victoria, apartamenti

Kroņa 6, Ventspils, LV-3601
Apraksts: Viesu nams Villa Victoria atrodas Ventspilī, mazāk nekā 1 km attālumā no Ventspils pludmales un 11 minūšu pastaigas attālumā no Ventspils Piejūras brīvdabas muzeja. Viesiem tiek piedāvāta uzturēšanās iespēja ar dārzu un bezmaksas WiFi visā naktsmītnē. Autovadītāji var izmantot bezmaksas privāto autostāvvietu. Visos numuros ir virtuve, plakanā ekrāna televizors ar satelīta kanāliem un privāta vannas istaba. Viesu namā ir pieejami ģimenes numuri. Viesu rīcībā numuros ir drēbju skapis un tējkanna. Viesu namam ir bērnu rotaļu laukums. Ventspils Augstskola atrodas mazāk nekā 1 km attālumā no viesu nama Villa Victoria, savukārt Ventspils amatu māja ir 19 minūšu pastaigas attālumā no naktsmītnes.

Rāmis-A, SIA

Satiksmes 3, Rīga LV-1004
Apraksts: Lielākā rāmju kolekcija Baltijā!

Grivika, IK

Lielā 24, Jelgava LV-3001
Apraksts: Piedāvājam mēbeļu, iedzīves un iekārtu pārvietošanu. Pieredzējuši, uzmanīgi un akurāti krāvēji veiks visus iekraušanas un izkraušanas darbus, pārvietojot Jūsu iedzīvi. Vajadzības gadījumā arī iepakos, izjauks un uzstādīs mēbeles vai citas iekārtas. Strādājam visā Latvijas teritorijā. Sniedzam pakalpojumus arī visā Baltijā un citur Eiropā. Pārvadājam visdažādākās kravas visā Latvijā, Baltijā un Eiropā. Pārvadājam steidzamās kravas un līdzkravas pa ceļam. Sniedzam arī negabarīta kravas pārvadājuma pakalpojumus ar vienlaikus līdz astoņiem pasažieriem.

Liepājas muzejs

Kūrmājas prospekts 16, Liepāja, LV-3401