Muzeji, visā Latvijā

Drukāt

Madonas novadpētniecības un mākslas muzejs

Skolas 12, Madona, Madonas nov., LV-4801
Apraksts: Madonas muzejs, viens no vecākajiem Vidzemes muzejiem, 2009. gadā atzīmēja 65 gadu pastāvēšanas jubileju (dibināts 1944. gada 20. septembrī). 2003. gada nogalē krātuve tika pārcelta uz jaunām telpām Skolas ielā 12. Tās atklāja valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga. Muzejs atrodas Madonas - bijušās Biržu muižas vēsturiskajā centrā - izstāžu zāles klētī, krātuve - Dzirnavu vietā. Uz 2010. gada 1. janvāri muzeja krājumā ir 123 391 vienība.

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs

Palasta 4, Rīga, LV-1050
Muzeji , muzejs, ekskursijas, izstādes, ekskursijas ar gidu, muzeji Rīgā, gida pakalpojumi, ekspozīcijas

Mencendorfa nams. Rīdzinieku māja-muzejs

Grēcinieku 18, Rīga, LV-1050
Jirgena Helma stiklinieku darbnīca, stikla māksla, ekspozīcija, muzejs Rīgā, muzejs Vecrīgā, muzejs, vēstures muzejs, Mencendorfa muzejs.

Ainažu Jūrskolas muzejs

Valdemāra 47, Ainaži, Limbažu nov., LV-4035
Muzejs jūrskolai, Igauņu jūrskola, kuģniecības muzejs, dzenskrūvju kolekcija, muzejs Ainažos, jūrnieku lāde, Ainažu osta, Ainažu muzejs, muzeju ekspozīcija, burukuģi.

Latvijas Fotogrāfijas muzejs

Mārstaļu 8, Rīga, LV-1050
Fotogrāfijas attīstība, fotosesija, foto uz gleznotiem foniem, senais foto, seno foto attīstība, foto muzejs Rīgā.

Šlokenbekas pils, Šlokenbekas muiža

Milzkalne, "Šlokenbekas muižas ansamblis" , Smārdes pagasts, Tukuma nov., LV-3148
Apraksts: Netālu no Tukuma, cieši piekļāvies gleznainajai Slocenes upītei, Engures novada Smārdes pagasta Milzkalnes ciematā atrodas viens no unikālākajiem un savdabīgākajiem kultūras pieminekļiem Latvijā – Šlokenbekas muižas ansamblis. Tas ir viens no retajiem nocietinātas viduslaiku muižas paraugiem Baltijā un vienīgais Latvijā, kas saglabājies līdz mūsu dienām. Vēsture, ekskursijas, Ceļu muzejs, Viesnīca, krodziņš, banketu un kāzu organizēšana.

Bīriņu Pils, viesnīca

Bīriņi , Vidrižu pagasts, Limbažu nov., LV-4013
Pils 2 lielās zāles, (2 x 100 m2) banketiem, prezentācijām, kāzām, romantiska atpūta divatā, romantiska atpūta, telpas korporatīviem pasākumiem, semināru telpas, telpas semināriem, svinībām, jubilejām, (līdz 200 pers. semināriem, (līdz 140 pers. Banketi, bankets. Kāzas. Semināri, seminārs. Ainavu parks, tūrisma pakalpojumi, pils parks,

Piena muzejs